Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 24 червня 2020 11:17

61 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (сел.Стара Краснянка)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТ ПЕРША
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» липня 2020 року

Кремінна

№61/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --
(сел. Стара Краснянка, пров. Озерний, 12)

 

Розглянувши заяву громадянки -- щодо надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок сусідньої земельної ділянки комунальної власності вільної від забудови, враховуючи Свідоцтво про право на спадщину за законом зареєстрованим в реєстрі за № 2193 виданого 13.12.2012 року та рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 25.09.2019 року № 50/11, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянці --, яка мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Озерний, 12, сел. Стара Краснянка, з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок сусідньої земельної ділянки вільної від забудови, орієнтовною площею до 0,1500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 488 times

Main Menu

Kremins'ka TG