Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 30 квітня 2020 11:45

59 сесія. Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Кочубею І.В. та передачу її в оренду ФОП Гончарь В.В. (пров.Дружби)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ДЕВ’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«27» травня 2020 року

Кремінна

№59/ПРОЕКТ

Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Кочубею І.В. та передачу її в оренду ФОП Гончарь В.В.
(пров. Дружби)

 

Розглянувши заяву ФОП Гончарь В.В. щодо передачі в оренду земельну ділянку під рухомим майном у зв’язку з викупом рухомого майна відповідно до Договору купівлі-продажу рухомого майна зареєстрованого в реєстрі за № 486 виданого 06.04.2020 року, керуючись ст.ст. 12, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 47 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 26.06.2019 р. № 47/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2020 рік” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити фізичній особі-підприємцю Кочубею Ігорю Володимировичу, який мешкає за адресою: --, право оренди на земельну ділянку площею 0,0051 га, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5320, яка розташована по пров. Дружби, м. Кремінна та надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торгового павільйону, у зв’язку з відчуженням рухомого майна, шляхом укладання Угоди про припинення договору оренди землі від 20.05.2019 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 13.06.2019 року № 32070049.
  2. Передати в оренду фізичній особі-підприємцю Гончарь Вікторії Вікторівні, яка мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.3. даного рішення, строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель громадської забудови у встановлених межах, площею 0,0051 га, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5320, яка розташована по пров. Дружби, м. Кремінна та надана для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торгового павільйону.
  3. Орендарю:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
3.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.
3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
3.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
3.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.
3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Копію рішення направити до Головного управління ДПС у Луганській області для використання у роботі.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 442 times

Main Menu

Kremins'ka TG