Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 30 квітня 2020 11:35

59 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (сел.Стара Краснянка, пров.Ольховий)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ДЕВ’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«27» травня 2020 року

Кремінна

№59/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину --
(сел. Стара Краснянка, пров. Ольховий, 27)

 

Розглянувши заяву громадянина -- про надання дозволу на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності, яка прилягає до його присадибної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який зареєстрований за адресою: -- на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової забудови, яка розташована по пров. Ольховому, 27, сел. Стара Краснянка, орієнтовною площею до 0,1500 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 355 times

Main Menu

Kremins'ka TG