Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 30 квітня 2020 11:33

59 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (вул.Шевченко)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ДЕВ’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«27» травня 2020 року

Кремінна

№59/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці --
(вул. Шевченко, район будинку 27)

 

Розглянувши заяву громадянки -- про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земельної ділянки комунальної власності, враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 27.02.1998 року № 275 та Припис виконавчого комітету Кремінської міської ради від 23.03.1999 року № 133/27 щодо самовільного будівництва гаражу, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянці --, яка зареєстрована за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової забудови, яка розташована по вул. Шевченко, район будинку 27, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                     Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 416 times

Main Menu

Kremins'ka TG