Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 березня 2020 16:10

58 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (вул.Східна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ВОСЬМА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » квітня 2020 року

Кремінна

№58/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення громадянину --
(вул. Східна, 91а)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки, враховуючи Договір купівлі-продажу нежитлової будівлі зареєстрованої в реєстрі за № 473 виданого 17.03.2020 року, керуючись ст.ст. 12, 20, 83, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови із зміною цільового призначення, яка розташована по вул. Східна, 91а, м. Кремінна, площею 0,0448 га, кадастровий номер: 4421610100:02:075:5613, із для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування – кафе «Корчма» на для будівництва та обслуговування закладів торгівлі з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 349 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG