Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 березня 2020 16:06

58 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (вул.Курчатова)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ВОСЬМА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » квітня 2020 року

Кремінна

№58/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину --
(вул. Курчатова, 4)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земельної ділянки комунальної власності, яка раніше відводилася громадянці Рубан Олександрі Іванівні (нині померлій) відповідно до рішення Виконавчого комітету Кремінської міської ради від 28.01.1994 року № 72 та від 07.07.1995 року № 667, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Курчатова, 4, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0615 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 359 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG