Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 27 березня 2020 14:27

58 сесія. Про передачу технічного паспорту на багатоквартирний житловий будинок з балансу Кремінської міської ради на баланс ОСББ «ГРІН ХАУС»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПЯТДЕСЯТ ВОСЬМА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 ___ березня 2020 року

Кремінна

№ 58/проєкт

Про передачу технічного паспорту
на багатоквартирний житловий
будинок з балансу Кремінської міської ради
на баланс об’єднання співвласників
багатоквартирного будинку (ОСББ)
«ГРІН ХАУС»

 

Керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Безоплатно передати технічний паспорт загальною вартістю 46600 грн (сорок шість тисяч шістсот гривень 00 коп.) без ПДВ на багатоквартирний житловий будинок №7 на вулиці Титова в м.Кремінна з балансу Кремінської міської ради на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГРІН ХАУС».
  2. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                               Ю.О.ПРОКОПЕНКО

Read 430 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG