Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 26 лютого 2020 11:47

56 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд ОСББ «ТИТОВСЬКЕ» (пр.Дружби, 8)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ШОСТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«18» березня 2020 року

Кремінна

№56/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку і господарських споруд ОСББ «ТИТОВСЬКЕ»
(пр. Дружби, 8)

 

Розглянувши клопотання ОСББ «ТИТОВСЬКЕ» щодо виділення земельних ділянок для обслуговування багатоквартирного жилого будинку та належні до нього будівлі і споруди з послідуючою передачею земельних ділянок в постійне користування, керуючись ст.ст. 12, 42, 83, 92, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ТИТОВСЬКЕ», юридична адреса: м. Кремінна, проспект Дружби, 8, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, які розташовані по проспекту Дружби, 8, м. Кремінна, приблизною загальною площею 0,1200 га, для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку з послідуючою передачею їх в постійне користування.
  2. ОСББ «ТИТОВСЬКЕ» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити термін виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 409 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG