Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 31 січня 2020 14:59

55 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування Дитячого парку відпочинку (пл.Красна, 16А)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«19» січня 2020

Кремінна

№55/ПРОЕКТ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування Дитячого парку відпочинку
(пл. Красна, 16А)

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розроблений на підставі рішення 42 сесії 7 скликання міської ради № 42/36 від 30.01.2019 року (із змінами та доповненнями), враховуючи позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА керуючись ст.ст.12, 83 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови для обслуговування Дитячого парку відпочинку, розташованого в межах населеного пункту за адресою: пл. Красна, 16А, м. Кремінна.
  2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, пл. Красна, 16А, кадастровий номер: 4421610100:02:242:------, площею 0,2938 га.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 378 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG