Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 03 січня 2020 15:27

54 сесія. Про передачу в оренду невитребуваної земельної ділянки сіножаті ФОП Ларіну І.В. (із земель колишнього КСП «Діброва»)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«29» січня 2020

Кремінна

№54/ПРОЕКТ

Про передачу в оренду невитребуваної земельної ділянки сіножаті ФОП Ларіну І.В.

(із земель колишнього КСП «Діброва»)

 

Розглянувши заяву ФОП Ларіна І.В. щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачі в оренду невитребувану земельну ділянку сіножаті, керуючись ст.ст. 12, 83 та розділом Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 47 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 26.06.2019 р. № 47/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2020 рік”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за адресою: за межами населеного пункту, ділянка № 1328 на території Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області.
  2. Передати в оренду фізичній особі-підприємцю Ларіну Івану Вікторовичу, який мешкає за адресою: --, невитребувану земельну ділянку за № 1328 площею 2,0542 га сіножаті кадастровий номер: 4421610100:06:001:0230, яка розташована за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, до оформлення спадкоємцем права власності на земельну ділянку терміном на 7 (сім) років, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  3. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  4. Встановити такі обмеження і обтяження використання земельної ділянки:

4.1. Умови додержання природоохоронних вимог;

4.2. Заборона на провадження інших видів діяльності;

4.3. Заборона на самовільну зміну цільового призначення земельної ділянки ландшафту.

  1. Орендарю:

5.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

5.2. У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку його реєстрацію.

5.3. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

5.4. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. По закінченню терміну договору оренди землі землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Головного управління ДПС у Луганській області для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 487 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG