Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 03 січня 2020 15:25

54 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«29» січня 2020

Кремінна

№54/ПРОЕКТ

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, а також рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 120, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, наступним громадянам:

1.1. -- та --, які мешкають за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1292 виданого 19.05.1990 року (на 1/6 частку гр. --) та Договору купівлі-продажу 5/6 часток житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 2460 виданого 27.08.2008 року (в рівних частках кожному) .

1.2. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Східна, 92, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1316 виданого 17.12.2019 року.

1.3. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду , але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (квартири № 1);

на якій розташований 2-х квартирний житловий будинок, квартира № 1 є власністю заявника відповідно до Договору купівлі-продажу зареєстрованого в реєстрі за № 2-339 виданого 27.02.2001 року, враховуючи приватну власність земельної ділянки за адресою: м. Кремінна, пров. Костянтина Запорожця (колишній пров. Інтернаціональний), 17/2.

1.4. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору купівлі-продажу зареєстрованого в реєстрі за № 892 виданого 20.03.1992 року.

1.5. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Донецька, 15, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 2036 виданого 26.12.2019 року.

1.6. --, який мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, пров. Шахтний (колишній пров. Островського), 13, площею відповідно до технічного паспорту на об’єкт незавершеного будівництва будинок садибного типу, готовністю 63%, з господарськими будівлями та спорудами, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований житловий будинок, що є власністю заявника відповідно до Договору купівлі-продажу житлового будинку (садиби) зареєстрованого в реєстрі за № 2560 виданого 15.12.2005 року та Рішення Суду Кремінського району Луганської області справа № 2-563/2011 р. виданого 07.04.2011 року.

  1. Встановити термін виконання даного рішення – 1 (один) рік з дня прийняття рішення.
  2. Документацію виконану за допомогою землевпорядної організації, яка має право на проведення даних видів робіт, надати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку. Площі земельних ділянок, вказаних у п. 1 даного рішення, по результатах виконання землевпорядних робіт уточняються.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 407 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG