Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 03 січня 2020 15:19

54 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу (вул.Центральна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«29» січня 2020

Кремінна

№54/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу громадянину --
(вул. Центральна)

 

Розглянувши заяву громадянина -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу, яка раніше виділялася громадянину -- (нині покійному) відповідно до рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради народних депутатів від 30.10.1981 року № 395, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Центральна, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 415 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG