Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 03 січня 2020 15:18

54 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» (пров.Зарічний)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«29» січня 2020

Кремінна

№54/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП»
(пров. Зарічний)

 

Розглянувши клопотання КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивних споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, керуючись ст.ст. 12, 83, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Комунальній установі «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Центральна, 3, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності іншого призначення, яка розташована в кінці пров. Зарічний, м. Кремінна, орієнтовною площею до 2,0000 га для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту з послідуючою передачею її в постійне користування.
  2. КУ «Луганський обласний фізкультурний центр «ОЛІМП» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 379 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG