Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 20 листопада 2019 15:03

53 сесія. Про передачу в позичку комунального майна

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ТРЕТЯ
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » грудня 2019 року

Кремінна

№53/

Про передачу в позичку
комунального майна

 

         З метою забезпечення потреб населення м. Кремінна, відповідно до ст. 827 Цивільного кодексу України, керуючись ч.5 ст. 16, ст. ст.25, 59, ч.5 ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати в позичку відділу культури Кремінської районної державної адміністрації Луганської області комп’ютер AMD X2 4020 (у зборі) в кількості одна штука, а також будівлі та приміщення для утримання бібліотечних та клубних закладів, які діють на території Кремінської міської ради, згідно з додатком 1 до цього рішення.
 2. Передати комунальноиу некомерційному підприємству «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської районної ради» в позичку холодильник Nord Dx-239-7 в кількості 1 штука.
 3. Передати відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області в позичку для дитячих навчальних закладів «Ластівка» та «Катруся» кондиціонери марки АС Elektrik QUT -24 HN1 у кількості 2 штук та для дитячих навчальних закладів «Ластівка», «Катруся», «Малятко», «Зірочка» , «Берізка» мотокоси марки Амур БТ-4200 у кількості 5 штук.
 4. Передати в позичку відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області будівлі з господарськими будівлями та спорудами для утримання дошкільних навчальних закладів, які діють на території Кремінської міської ради, згідно з Додатком 2 до цього рішення.
 5. Передати в позичку комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської районної ради» для утримання фельдшерських пунктів та здоровпункту, які діють на території Кремінської міської ради, приміщення та будівлі з господарськими будівлями та спорудами згідно з Додатком 3 до цього рішення.
 6. Передати в позичку житлово-будівельному кооперативу “Елочка”:
  – дитячу гірку “Малютка” у кількості 1 штуки на суму 5850,00 грн з ПДВ;
  – ігрову альтанку “Дельфіни” у кількості 1 штуки на суму 12528,00 грн з ПДВ;
  – гойдалку “Мрія” у кількості 1 штуки на суму 11622,00 грн з ПДВ
 7. Кремінському міському голові підписати договори позички щодо вказаного комунального майна строком з 01.01.2020 по 31.12.2020.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування,бюджету та фінансів.

 

Міський голова                               Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 572 times

Main Menu

Kremins'ka TG