Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 29 листопада 2019 14:14

53 сесія. Про передачу майна з балансу Кремінського ВУВКГ на баланс комунального підприємства «Кремінське ВКГ» Кремінської міської ради

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ТРЕТЯ CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » 2019

Кремінна

№ 53/ проєкт

Про передачу майна з балансу
Кремінського виробничого управління
водопровідно-каналізаційного господарства на баланс
комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне
господарство» Кремінської міської ради

 

Розглянувши лист директора комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради, з метою належної діяльності комунального підприємства, утримання та своєчасного обслуговування об’єктів благоустрою, враховуючи Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 25.09.2015 №840) «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» розділ VI, положення статті 78 Господарського кодексу України, керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу майна з балансу Кремінського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на баланс комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради:
    - агрегат насосний дизельний АНД320-50без двигуна;
    - моторно – силовий агрегат МСАН-136 (з двигуном Д245).
  2. Директору Кремінського ВУВКГ та директору КП «Кремінське ВКГ» Кремінської міської ради створити комісію з приймання – передачі майна, зазначеного в п.1, провести перевірку активів, скласти акт приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                  Ю.О.ПРОКОПЕНКО

Read 488 times

Main Menu

Kremins'ka TG