Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 01 жовтня 2019 08:40

51 сесія. Про надання згоди на поділ земельної ділянки УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА» (вул.Лиманська)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» жовтня 2019

Кремінна

№51/ПРОЕКТ

Про надання згоди на поділ земельної ділянки УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА»
(вул. Лиманська, 161)

 

Розглянувши клопотання дирекції УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з викупом нежитлових будівель і споруд у ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика» відповідно до ----, керуючись ст. 12, 83, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.22, пункту «є» ст. 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду Українсько-Польському товариству з обмеженою відповідальністю «ВІКО-УКРАЇНА», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, на поділ земельної ділянки комунальної власності із земель промисловості, розташованої по вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, м. Кремінна, площею 9,7232 га, кадастровий номер 4421610100:04:169:6109, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з послідуючою передачею в оренду частини земельної ділянки.
  2. УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надати міській раді на розгляд та погодження.
  3. Установити строк дії виконання даної згоди – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                        Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 503 times

Main Menu

Kremins'ka TG