Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 01 жовтня 2019 16:25

51 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж невитребуваної земельної ділянки (пай) по КСП «Діброва» ФОП Ларіну І.В. (сіножаті)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» жовтня 2019

Кремінна

№51/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж невитребуваної земельної ділянки (пай) по КСП «Діброва» ФОП Ларіну І.В. (сіножаті)

 

Розглянувши заяву ФОП Ларина І.В. щодо переукладання договору оренди землі на невитребувану (нерозподілену) земельну ділянку на яку був укладений договір оренди землі від 02.10.2018 року з Кремінською районною державною адміністрацією, термін якого спливає 02.10.2019 року, керуючись ст. 119 Конституції України, ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Ларину Івану Вікторовичу, який зареєстрований за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1328 площею 2,0542 га сіножаті як невитребувану (нерозподілену), яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в оренду.
  2. ФОП Ларину І.В. оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                 Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 478 times

Main Menu

Kremins'ka TG