Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 01 жовтня 2019 16:20

51 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (вул.Пєрвомайська)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» жовтня 2019

Кремінна

№51/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва громадянину --
(вул. Пєрвомайська, район садиби 43)

 

Розглянувши заяву громадянина -- про надання дозволу на відведення земельної ділянки для городництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який зареєстрований за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована по вул. Пєрвомайська, район садиби 43, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,2200 га для городництва з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                 Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 461 times

Main Menu

Kremins'ka TG