Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 01 жовтня 2019 15:11

51 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку (вул.Шевченко)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П
ЯТДЕСЯТ ПЕРША CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«23» жовтня 2019

Кремінна

№51/ПРОЕКТ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з громадянкою --
(вул. Шевченко, район будинку 10)

 

Розглянувши заяву громадянки --. щодо затвердження проекту землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 41 сесії 7 скликання міської ради № 41/47 від 19.12.2018 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 123 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 36 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 11.07.2018 р. № 36/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2019 рік”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Шевченко, район будинку 10.
 2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Побєди, район будинку 6, кадастровий номер: 4421610100:02:247:0009, площею 0,0035 га.
 3. Укласти договір сервітуту з громадянкою --, яка мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 5 років на земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:247:0009, площею 0,0035 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Шевченко, район будинку 10, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – установки тимчасової споруди МАФ.
 4. Сервітуріарію:
  4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
  4.2. У місячний термін укласти Договір Сервітуту, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права сервітуту на земельну ділянку.
  4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
  4.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
  4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права сервітуту на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права сервітуту на земельну ділянку Головному управлінню ДПС у Луганській області.
  4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права сервітуту на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права сервітуту на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.
 5. Встановити з дати укладання договору Сервітуту річну плату за земельну ділянку в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить --------- грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2019 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду плати один раз у три роки та внесенням плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
 6. По закінченню терміну договору Сервітуту землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
 7. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору Сервітуту та проведення Державної реєстрації права сервітуту на земельну ділянку.
 8. Копію рішення направити до Головного управління ДПС у Луганській області для використання у роботі.
 9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                 Ю.О. ПРОКОПЕНКО

Read 463 times

Main Menu

Kremins'ka TG