Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 02 травня 2019 14:28

46 сесія. Про надання згоди на спільне використання комунального майна

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ШОСТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

 ___червня 2019

Кремінна

№ 46/проект

Про надання згоди на спільне
використання комунального майна

 

З метою забезпечення належного функціонування системи водопровідно-каналізаційного господарства, безперебійного водопостачання мешканців території громади та недопущення погіршення умов надання послуг споживачам, розглянувши звернення Кремінського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства від 30.04.2019 № 124-1/25 та комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради від 30.04.2019 № 19-1/25, керуючись п. 31 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду Кремінському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства та комунальному підприємству «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради на спільне використання водопровідно-насосної станції «Житлівська» та водопровідно-насосної станції «Кремінська».
  2. Кремінському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства та комунальному підприємству «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради укласти договори на спільне використання комунального майна відповідно з вимогами Господарського кодексу України з компенсацією витрат на утримання.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                              Ю.О.ПРОКОПЕНКО

Read 423 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG