Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 07 травня 2019 09:32

46 сесія. Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) пасовищ ФОП Ларину І.В. (із земель колишнього КСП «Діброва»)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ШОСТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«05» червня 2019

Кремінна

№45/ПРОЕКТ

Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) пасовищ ФОП Ларину І.В.
(із земель колишнього КСП «Діброва»)

 

Розглянувши заяву ФОП Ларина І.В. щодо передачі в оренду нерозподілені земельні частки (паї) пасовища, керуючись ст.ст. 12, 83 та розділом Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 36 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 11.07.2018 р. № 36/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2019 рік”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати в оренду фізичній особі-підприємцю Ларіну Івану Вікторовичу, який мешкає за адресою: --, нерозподілені (невитребувані) земельні частки (паї) загальною площею 70,0 ум.кад.га пасовища (контур № 10, 30), які розташовані за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, до оформлення власниками сертифікатів права власності на земельні ділянки терміном на 7 (сім) років, для ведення товарного сільськогосподарського призначення.
  2. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить __________ грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2019 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  3. Встановити такі обмеження і обтяження використання земельних часток (паїв):

3.1. Умови додержання природоохоронних вимог;

3.2. Заборона на провадження інших видів діяльності;

3.3. Заборона на самовільну зміну цільового призначення земельних частко (паїв) і ландшафту.

  1. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін укласти Договір оренди земельної частки (паю), провести у встановленому законом порядку його реєстрацію.

4.3. У п'ятиденний термін після реєстрації Договору надати його до Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 483 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG