Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 07 травня 2019 09:30

46 сесія. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «САВ» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – утримання сауни (пл.Кооперативна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ШОСТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«05» червня 2019

Кремінна

№45/ПРОЕКТ

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «САВ» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – утримання сауни
(пл. Кооперативна, 41а)

 

Розглянувши клопотання дирекції ТОВ «САВ» щодо укладання договору оренди землі, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 36 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 11.07.2018 р. № 36/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2019 рік” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, пл. Кооперативна, 41а, кадастровий номер: 4421610100:02:141:5715 площею 0,0176 га.
 2. Передати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «САВ», юридична адреса: м. Кремінна, пл. Кооперативна, 41, при умовах виконання п.4 рішення, строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності, кадастровий номер: 4421610100:02:141:5715, площею 0,0176 га, розташовану по пл. Кооперативна, 41а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування – утримання сауни.
 3. Визнати таким, що втратив чинність договір оренди землі від 11.10.2006 року (з доповненнями), який зареєстрований у Кремінському районному відділ Луганської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру про Держкомземі України» від 08.08.2007 року № 216101/040742200036
 4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

4.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

4.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

 1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 2320,03 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2019 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
 2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
 3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 480 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG