Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 05 квітня 2019 15:40

44 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Кремінському ВУВКГ (вул.Титова)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» квітня 2019

Кремінна

№44/ПРОЕКТ

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Кремінському ВУ ВКГ
(вул. Титова)

 

Розглянувши клопотання Кремінського ВУ ВКГ стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування та проект землеустрою розробленого відповідно до рішення сесії Кремінської міської ради від 31.01.2018 року № 29/20, враховуючи позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, керуючись ст. 12, 83, 92, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення за адресою: м. Кремінна, вул. Титова.
  2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель іншого призначення, розташовану по вул. Титова, м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:02:072:____, площею 1,4465 га.
  3. Передати Кремінському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційному господарству , юридична адреса: м. Кремінна, вул. Титова, в постійне користування земельну ділянку комунальної власності із земель іншого призначення у встановлених межах кадастровий номер: 4421610100:02:072:_____, площею 1,4465 га, розташовану по вул. Титова, м. Кремінна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.
  4. Кремінському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційному господарству у двомісячний термін відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва шляхом перерахування вказаних коштів до відповідних бюджетів згідно Акту визначення розміру втрат сільськогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням і наданням земельної ділянки для цілей, не пов’язаних із сільськогосподарським виробництвом.
  5. Надати дозвіл на проведення Державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.
  6. Землевпорядномувідділуміськвиконкомувнестивідповіднізміниу земельно-кадастрову документацію після Державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 497 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG