Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 15 березня 2019 15:58

44 сесія. Про передачу майна з балансу Кремінського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на баланс КП «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

« » квітня 2019

Кремінна

№ 44/ проект

 Про передачу майна з балансу
Кремінського виробничого управління
водопровідно-каналізаційного господарства
на баланс комунального підприємства
«Кремінське водопровідно-каналізаційне
господарство» Кремінської міської ради

 

Розглянувши лист довіреної особи комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради від 13.03.2019 № 11/25, з метою забезпечення населення територіальної громади стабільним водопостачанням та водовідведенням, враховуючи Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 25.09.2015 №840) «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» розділ VI, положення статті 78 Господарського кодексу України, керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу майна з балансу Кремінського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на баланс комунального підприємства «Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство» Кремінської міської ради згідно з додатком 1.
  2. Директору Кремінського ВУВКГ та директору КП «Кремінське ВКГ» Кремінської міської ради створити комісію з приймання – передачі майна згідно з додатком 1, провести перевірку активів, скласти акт приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства, розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                                                                  Ю.О.Прокопенко

Read 591 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG