Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 25 березня 2019 15:16

44 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в приватну власність (сел.Житлівка, вул.Красна)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» квітня 2019

Кремінна

№44/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в приватну власність гр. --
(сел. Житлівка, вул. Красна, 75)

 

Розглянувши заяву громадянки -- щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки яка знаходиться в постійному користуванні відповідно до Державного акту на право постійного користування землею серії ЛГ № 2050000024, з послідуючою передачею в приватну власність, керуючись ст.ст. 12, 83,116, 118, 122 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Визнати таким, що втратив чинність Державний акт на право постійного користування землею Серії ЛГ № 2050000024 зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 9 від 15.06.1995 року.
  2. Надати дозвіл громадянці --, яка мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки із земель комунальної власності житлової забудови, яка розташована по вул. Красна, 55, сел. Житлівка, площею 0,1369 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.
  3. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  4. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 454 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG