Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 25 березня 2019 15:13

44 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – дошкільного навчального закладу №5 «Берізка» (пров.І.Франка)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» квітня 2019

Кремінна

№44/ПРОЕКТ

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – дошкільного навчального закладу № 5 «Берізка»
(пров. І.Франка, 4)

 

З метою оформлення права комунальної власності на земельну ділянку під об’єктом комунальної власності дошкільним навчальним закладом № 5 «Берізка», враховуючи Рішення № РВ-4400174272019 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру, керуючись ст.ст. 12, 83, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Кремінській міській раді, юридична адреса: м. Кремінна, пр. Дружби, 13, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, площею 0,6334 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти – дошкільного навчального закладу № 5 «Берізка», розташованого по пров. І.Франка, 4, м. Кремінна.
  2. Кремінській міській раді оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 449 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG