Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 25 березня 2019 15:07

44 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» квітня 2019

Кремінна

№44/ПРОЕКТ

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи правовстановлюючі документи та технічний паспорт на жилий будинок, а також рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 120, 121, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, наступним громадянам:

1.1. -- , яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: сел. Житлівка, пл. Шкільна, 103, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1500 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 598 виданого 23.02.1989 року (на 1/4 частку нерухомого майна) та Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 15 виданого 20.02.2019 року (на 3/4 частку нерухомого майна).

1.2. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: сел. Житлівка, вул. О.Кошевого, 39, площею відповідно до технічного паспорту на жилий будинок індивідуального житлового фонду, але не більше:

1500 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявника відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 49 виданого 13.03.2019 року.

1.3. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Весняна (колишня вул. Тельмана), 9, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявника відповідно до Рішення Кремінського районного суду від 07.12.2018 року справа № 414/2857/18.

1.4. -- та --, які мешкають за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Садова, 42, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявників відповідно до Договору купівлі-продажу житлового будинку з будівлями зареєстрованого в реєстрі за № 2326 виданого 15.11.2005 року.

1.5. -- та --, які мешкають за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявників відповідно до Договору купівлі-продажу зареєстрованого в реєстрі за № 701 виданого 21.08.2001 року та Ухвали Суду Кремінського району про затвердження мирової угоди виданого 20.04.2007 року, справа № 2-217.

1.6. --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявника відповідно до Рішення Кремінського районного суду виданого 04.04.2011 року, справа № 2-330/2011р..

1.7. --, яка мешкає за адресою: -- та --, яка мешкає за адресою: --, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Красна, 216, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок, але не більше:

1000 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

на якій розташований жилий будинок, що є власністю заявників відповідно до Свідоцтв про право на спадщину за законом зареєстрованих в реєстрі за №№219, 220 виданих 22.03.2019 року.

  1. Встановити термін виконання даного рішення – 1 (один) рік з дня прийняття рішення.
  2. Документацію виконану за допомогою землевпорядної організації, яка має право на проведення даних видів робіт, надати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку. Площі земельних ділянок, вказаних у п. 1 даного рішення, по результатах виконання землевпорядних робіт уточнюються.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 415 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG