Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 12 березня 2019 09:14

44 сесія. Про передачу багатоквартирного житлового будинку №11 по вул.Центральна з балансу ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» на баланс ОСББ «Тиха пристань-11»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОРОК ЧЕТВЕРТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«___» ___________ 2019

Кремінна

№ 44/проект

Про передачу багатоквартирного житлового
будинку № 11 по вулиці Центральна з балансу
ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»
на баланс об’єднання співвласників
багатоквартирного будинку (ОСББ)
« Тиха пристань -11»

 

Розглянувши письмове звернення управителя ОСББ «Тиха пристань -11» Шаповалова С.І. про передачу житлового будинку №11 по вулиці Центральна на баланс та в оперативне управління даного ОСББ, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року №1521, «Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу багатоквартирного житлового будинку №11 по вулиці Центральна в м. Кремінна з балансу ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс та в оперативне управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Тиха пристань -11».
  2. Директору ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та управителю ОСББ «Тиха пристань -11» створити комісію з приймання – передачі житлового будинку №11 по вулиці Центральна в м. Кремінна, провести перевірку активів, скласти акт приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Процедуру приймання-передачі будинку провести в термін до ______ 2019р.
  4. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства , розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                                 Ю.О.Прокопенко

Read 460 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG