Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 10 серпня 2016 14:11

14 сесія. Про надання дозвіл на складання тех док для установка МАФ сервітути пров Дружби

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 14/ПРОЕКТ

«07» вересня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту --

(пров. Дружби)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для розширення та реконструкції існуючого торгового кіоску в торгівельний павільйон, враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 26.07.2016 р. № 171, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський), район «Вечірнього ринку», м. Кремінна, площею 0,0010 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розширення та реконструкції існуючої малої архітектурної форми – торгівельного кіоску в торгівельний павільйон з послідуючим укладанням договору сервітуту.

2.   Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 6 (шість) місяців.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 710 times

Main Menu

Kremins'ka TG