Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 10 серпня 2016 14:06

14 сесія. Про надання дозвіл на складання тех док для установки МАФ сервітути вул Харківська1

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ЧОТИРНАДЦЯТА
СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 14/ПРОЕКТ

« » вересня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0090 га на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В.

(вул. Харківська, район будівлі 93б)

 

Розглянувши заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), враховуючи висновок відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА від 27.04.2016 року № 32/19-19, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Мартиненко Ларисі Вікторівні, яка мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Харківська (колишня вул. Інтернаціональна), район будівлі 93б (район автобусної зупинки), м. Кремінна, площею 0,0090га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – установки малої архітектурної форми – торгівельного павільйону з послідуючим укладанням договору сервітуту.

2.   ФОП Мартиненко Л.В. оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 6 (шість) місяців.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 712 times

Main Menu

Kremins'ka TG