Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 20 лютого 2019 15:24

43 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в оренду (вул.Шахтна)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 43/ПРОЕКТ

«13» березня 2019 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею в оренду гр. --
(вул. Шахтна, 2а)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо поновлення договору оренди землі від 02.06.2011 року на земельну ділянку, але враховуючи відсутність земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, керуючись ст.ст. 12, 83,107, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про державний земельний кадастр», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель комунальної власності промисловості, яка розташована по вул. Шахтна, 2а, м. Кремінна, площею 0,2511 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – утримання виробничої бази з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 432 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG