Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 10 серпня 2016 13:57

14 сесія. Про надання в оренду під вбудованим приміщенням проект

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА
СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 13/14

«27» липня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. --

(проспект Дружби, 9/1)

 

Розглянувши заяву громадянина --, який діє від імені -- за довіреністю від 01.07.2014 року зареєстрованого в реєстрі за № 896, щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 26.07.2004 року, враховуючи позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі, керуючись ст.ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.       Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови в оренду для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення - фотоцентру, який розташований за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби (колишній пр. Леніна), 9/1.

Договір оренди землі від 26.07.2004р. (з доповненнями), який зареєстрований у виконкомі Кремінської міської ради від 30.07.2004 року за № 85/04, вважати таким, що втратив чинність.

2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, 9/1, кадастровий номер: 4421610100:02:247:0004 площею 0,0005 га.

3. Поновити право оренди громадянці --, яка мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 5 років на частину земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:247:0004, площею 0,0005 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, 9/1, для обслуговування закладу торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – фотоцентру.

4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2.  У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди та Договір оренди землі Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

5. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 209,66 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

6. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.

7. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

8. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 687 times

Main Menu

Kremins'ka TG