Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 10 серпня 2016 13:55

14 сесія. Про надання в оренду гараж проект вул Титова

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ЧОТИРНАДЦЯТА
СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 14/ПРОЕКТ

« » вересня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. --

(вул. Титова, 1к)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо переукладення договору оренди землі у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 8 сесії 7 скликання міської ради № 10/13 від 25.05.2016 року, враховуючи позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, керуючись ст.ст. 12, 20, 83, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/12 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.       Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) в оренду для обслуговування індивідуального гаражу- землі житлової та громадської забудови із земель із земель енергетики – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергетики, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 1к.

2.       Провести внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності із земель енергетики на землі житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 1к, кадастровий номер: 4421610100:02:242:5705 площею 0,0138 га.

3.       Укласти з громадянином -- Угоду № 1 щодо дострокового розірвання Договору оренди землі від 29.02.2016 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди землі у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 25.03.2016 року № 13940788 та визнати його таким, що втратив чинність, у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки.

4. Передати в оренду громадянину --, який мешкає за адресою: -- при умовах виконання п.5. даного рішення строком на 5 років до 07 вересня 2021 року земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:242:5705, площею 0,0138 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 1к, для обслуговування індивідуального гаражу.

5. Орендарю:

5.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

5.2.      У місячний термін укласти Угоду щодо розірвання Договору оренди землі та новий Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

5.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

5.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

5.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

5.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

6. Встановити річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить --- грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

7. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.

8. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

9. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 740 times

Main Menu

Kremins'ka TG