Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 10 серпня 2016 13:41

14 сесія. Про внесення змін до рішення щодо орендної плати (2)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ЧОТИРНАДЦЯТА
СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 14/ПРОЕКТ

 

« » вересня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/37

 

 

Розглянувши заяву ФОП Скороходова Володимира Павловича щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку, у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою, враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016 р. за № 12/12 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/37 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її в оренду ФОП Скороходову В.П.», а саме:

- Пункт 5 рішення викласти в такій редакції :

«5. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну в розмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 13 490,75 грн. в рік, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 599 times

Main Menu

Kremins'ka TG