Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 10 січня 2019 14:03

42 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту (вул.Титова)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОК ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 42/ПРОЕКТ

« 30 » січня 2019 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо земельної ділянки для встановлення МАФ з послідуючим встановленням земельного сервітуту гр. --
(вул. Титова, район будинку 2)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо виділення земельної ділянки для розташування тимчасової споруди – металевого гаражу, враховуючи Посвідчення УМВД України в Луганській області виданого 13.03.2014 року, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Титова, район будинку 2, м. Кремінна, площею 0,0025 га для обслуговування індивідуального гаражу – установки тимчасової споруди – металевого гаражу з послідуючим встановленням земельного сервітуту та укладанням договору сервітуту.
  2. Громадянину -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 524 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG