Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 10 серпня 2016 15:46

14 сесія. Про внесення змін до договору оренди землі вул.Центральна

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ЧОТИРНАДЦЯТА
СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 14/ПРОЕКТ

 

« »  вересня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі
від 13.05.2016 р. , укладеного з ФОП Татарченко Г.Ф.

(вул. Центральна,2)

 

Розглянувши  заяву ФОП Татарченко Галини Федорівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою,  враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології,  керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. за № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п. 9 Договору оренди землі від 13.05.2016 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 06.06.2016 за                       № 14918016, виклавши його в наступній редакції:

«Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі:

-         грошової плати у гривнях  в розмірі  4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 7 427,87 грн. в рік розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку)

з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.»

2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

3. Орендарю в місячний строк укласти Доповнення № 1 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

4. По закінченню строку дії договору оренди з угодою землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню договору оренди землі або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні. 

5. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до  Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 573 times

Main Menu

Kremins'ka TG