Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 04 січня 2019 15:25

42 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та укладання договору оренди землі (вул.Титова)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОК ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 42/ПРОЕКТ

«30» січня 2019 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та укладання договору оренди землі з гр. --
(вул. Титова, 1/17)

 

Розглянувши заяву громадянина --, діючого від імені -- за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 544 виданої 20.06.2018 року стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення), розробленої на підставі рішення сесії Кремінської міської ради від 26.09.2018 року № 38/11, враховуючи висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА, керуючись ст. ст.12, 83, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням 36 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 11.07.2018 р. № 36/13 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна на 2019 рік” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) комунальної власності із земель житлової та громадської забудови кадастровий номер: 4421610100:02:242:5703, площею 0,0058 га, розташовану по вул. Титова, 1/17, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  2. Внести відповідні зміни до Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови, кадастровий номер: 4421610100:02:242:5703, площею 0,0058 га, розташовану по вул. Титова, 1/17, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.
  3. Передати громадянину --, який мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.4. рішення, в оренду строком на 15 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах кадастровий номер: 4421610100:02:242:5703, площею 0,0058 га , розташованих по вул. Титова, 1/17, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – стоматологічного кабінету.
  4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  • У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. Укласти з міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельні ділянки в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню земельної ділянки до придатного стану для подальшого використання її при поверненні.
  3. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 543 times

Main Menu

Kremins'ka TG