Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 22 листопада 2018 15:24

41 сесія. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОК ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 41/

“ ____” грудня 2018 року
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2019 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, яку ухвалено рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року та рішенням Громадської ради при Кремінській міській раді від 14 грудня 2018 року, відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», основних показників економічного і соціального розвитку міста, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Додатки 1-2 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Відділам та структурним підрозділам виконкому міської ради забезпечити виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2019 рік.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 624 times

Main Menu

Kremins'ka TG