Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 22 листопада 2018 09:14

41 сесія. Про затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2019р.

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОК ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 41/

“ ___” грудня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження Програми розвитку
архівної справи та фінансової підтримки
комунальної установи «Трудовий архів
територіальних громад Кремінського району»
на 2019 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2019 рік, яку ухвалено рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від ___ грудня 2018 року, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2019 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                             Ю.О. Прокопенко

Read 547 times

Main Menu

Kremins'ka TG