Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 08 жовтня 2018 13:46

39 сесія. Про надання дозволу на складання техдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 39/ПРОЕКТ

 «31» жовтня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та розпоряджень міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна», керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, наступним громадянам:

1.1. ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

763 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 65 виданого 17.09.2018 року.

1.2. ---, яка мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

1097 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд;

яка використовується згідно Рішення Кремінського районного суду Луганської області справа № 2-76 виданого 14.01.2004 року та Рішення Нарсуда Кремінського району Ворошиловоградської області справа № 2-438 виданого 27.12.1988 року.

1.3. ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, пров. ---, ---, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

675 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Рішення Суду Кремінського району Луганської області справа № 2-972/11 виданого 19.12.2011року.

1.4. ---, яка мешкає за адресою: м. Київ, вул. ---, ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:

594 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 916 виданого 03.07.2018 року.

1.5. ---, яка мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

615 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1700 виданого 26.06.2009 року.

1.6. ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

611 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку з будівлями зареєстрованого за №2583 виданого 11.11.2004 року.

1.7. ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

1093 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого за реєстром за №1169 виданого 14.07.2011 року

1.8. ---, яка мешкає за адресою: м. Кремінна, пров. ---, ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, площею відповідно до інвентаризаційної справи на домоволодіння за № 6938:

654 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за заповітом зареєстрованого в реєстрі за № 955 виданого 26.09.2018 року.

1.9. ---, яка мешкає за адресою: м. Кремінна, пл. ---, ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, пров. ---, ---, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:

668 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованим в реєстрі за № 426 виданого 31.05.2017 року.

1.10. ---, яка мешкає за адресою: с. Червонопопівка Кремінського району, ---, ---, на земельну ділянку за адресою: сел. Житлівка, вул. ---, ---, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

2003 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1955 виданого 08.11.2011 року.

1.11. ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за місцем проживання, площею відповідно до технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

657 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого за реєстром за №11 виданого 05.01.2010 року

1.12. ---, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. ---, ---, площею відповідно до технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:

891 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованим в реєстрі за № 746 виданого 16.05.2018 року ( на ½ частину житлового будинку) для проведення нотаріальної дії щодо відчуження частки нерухомого майна.

  1. Встановити термін дії дозволу – 1 (один) рік з дня прийняття рішення.
  2. Документацію виконану за допомогою землевпорядної організації, яка має право на проведення даних видів робіт, надати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку. Площі земельних ділянок, вказаних у п. 1 даного рішення, по результатах виконання землевпорядних робіт уточнюються.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 557 times

Main Menu

Kremins'ka TG