Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 04 жовтня 2018 14:52

38 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) комунальної власності та передачу її в постійне користування (Стара Краснянка)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 38/28

«26» вересня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) комунальної власності та передачу її в постійне користування РО «Парафія на честь преподобного Серафіма Саровського села Стара Краснянка Сєвєродонецької Єпархії Української Православної церкви»»
(сел. Стара Краснянка, пров. Шахтарський, 5Б)

 

Розглянувши клопотання Ієромонаха Парафії Серапіона щодо затвердження проекту землеустрою зі зміни цільового призначення земельної ділянки та передачу її в постійне користування та проекту землеустрою розробленого відповідно до рішення сесії Кремінської міської ради від 07.03.2018 року № 31/11, враховуючи позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації та протокол зборів мешканців селища Стара Краснянка від 30.08.2018 року, керуючись ст. 12, 83, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення), та змінити цільове призначення земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови площею 0,0882 га, кадастровий номер: 4421610100:27:014:5313, яка розташована за адресою: сел. Стара Краснянка, пров. Шахтарський, 5Б, із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - магазину на землі для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.
  2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану по пров. Шахтарський, 5Б, сел. Стара Краснянка, кадастровий номер: 4421610100:27:014:5313, площею 0,0882 га.
  3. Передати РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО СЕЛА СТАРА КРАСНЯНКА СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ», юридична адреса: сел. Стара Краснянка, пров. Ольховий, 12, в постійне користування земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах кадастровий номер: 4421610100:27:014:5313, площею 0,0882 га, розташовану по пров. Шахтарський, 5Б, сел. Стара Краснянка, для будівництва та обслуговування будівель релігійних організацій.
  4. Надати дозвіл на проведення Державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.
  5. Землевпорядномувідділуміськвиконкомувнестивідповіднізміниу земельно-кадастрову документацію після Державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 552 times

Main Menu

Kremins'ka TG