Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 13 липня 2018 15:37

37 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Луганська обласна «Фармація Північ»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 37/ПРОЕКТ

 « 15 » серпня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КП «Луганська обласна «Фармація Північ»
(вул. Харківська, 110)

 

Розглянувши клопотання завідувача ВП «ЦРА № 49» щодо надання дозволу на переоформлення земельної ділянки у зв’язку з реорганізацією підприємства, враховуючи Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 16.06.2015 року № 239 та Розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 16.05.2016 року № 272, керуючись ст. 83, 92, 120, 123, 141 Земельного кодексу України, ст.22, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Комунальному Підприємству «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності із житлової та громадської забудови площею 0,0143 га, розташовану по вул. Харківська (колишня вул. Інтернаціональна), 110, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – утримання аптеки, з послідуючою передачею земельної ділянки в постійне користування.
  2. КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ» оформити через землевпорядну організацію, яка має дозвіл на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                   Ю.О. Прокопенко

Read 479 times

Main Menu

Kremins'ka TG