Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 08 червня 2018 09:14

36 сесія. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Кремінська харчосмакова фабрика» (вул.Вокзальна)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 36/ПРОЕКТ

« » липня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Кремінська харчосмакова фабрика», гр. -- та гр. --
(вул. Вокзальна, 10)

 

Розглянувши заяву дирекції ТОВ «Кремінська харчосмакова фабрика», громадянина -- та громадянина -- щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, розробленого на підставі рішення 32 сесії 7 скликання міської ради № 32/18 від 28.03.2018 року, враховуючи договори купівлі-продажу будівель та споруд зареєстрованих в реєстрі за № 236, 238 виданих 16.02.2018 року, керуючись ст.ст. 12, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 23 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2017р. № 23/9 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель промисловості, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Вокзальна, 10, кадастровий номер: 4421610100:02:275:0032, площею 0,0328 га.
  2. Передати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Кремінська харчосмакова фабрика», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Вокзальна, 10, громадянину --, який мешкає за адресою: --, та громадянину --, який мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.3. даного рішення, строком на 50 років земельну ділянку комунальної власності із земель промисловості у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:275:0032, площею 0,0328 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Вокзальна, 10, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – утримання загального проїзду.
  3. Орендарям:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  • У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

3.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

3.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить ________________ грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2018 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувачі зобов'язані провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 583 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG