Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 01 червня 2018 14:28

35 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в оренду ФОП Линник О.В.

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 35/ПРОЕКТ

 

 « » червня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в оренду ФОП Линник О.В.
(вул. Східна, район будівлі 98а)

 

Розглянувши повторну заяву ФОП Линник О.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної інфраструктури та дорожнього господарства за рахунок вільної земельної ділянки в районі громадської зупинки по вул. Східна, м. Кремінна, враховуючи рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 29.06.2017 року № 23/17, керуючись ст. 12, 83, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Линник Олені Вікторівні, яка мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності іншої промисловості розташованої в районі громадської зупинки по вул. Східна, район будівлі 98а, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,2000 га, для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної інфраструктури та дорожнього господарства з послідуючою передачею її в оренду.
  2. ФОП Линник О.В. оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                            Ю.О. Прокопенко

Read 464 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG