Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 01 червня 2018 14:27

35 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння (вул.Центральна)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 35/ПРОЕКТ

« » червня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння гр. --
(вул. Центральна, район будівлі 172)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо виділення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для сінокосіння в оренду (ярок), керуючись ст.ст. 12, 83, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (ярок), яка розташована по вул. Центральна, район будівлі 172, м. Кремінна, приблизною площею до 0,20 га, для сінокосіння з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 502 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG