Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 01 червня 2018 14:13

35 сесія. Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Бабушкіній І.М. та передачу її в оренду ФОП Кушнаренко О.В.

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 32/24

« » червня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Бабушкіній І.М. та передачу її в оренду ФОП Кушнаренко О.В.
(пров. Дружби)

 

Розглянувши заяву ФОП Бабушкіної І.М. щодо припинення права оренди на земельну ділянку у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності та передачею дочці торгового павільйону МАФ та заяву ФОП Кушнаренко О.В., щодо передачі в оренду земельної ділянки під торговим павільйоном переданого матір’ю у власність, керуючись ст.ст. 12, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 23 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2017р. № 23/9 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 29 сесії міської ради 7 скликання від 31.01.2018 № 29/16 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити фізичній особі-підприємцю Бабушкіній Ірині Миколаївні, яка мешкає за адресою: --, право оренди на земельну ділянку площею 0,0036 га, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5315, яка розташована по пров. Дружби, м. Кремінна та надана для будівництва та обслуговування закладу торгівлі – торгівельного павільйону, у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, шляхом укладання Додаткової угоди №1 до договору оренди землі від 05.05.2015 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 16.09.2015 року № 11252899.
  2. Передати в оренду фізичній особі-підприємцю Кушнаренко Олені Володимирівні, яка мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.3. даного рішення, строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5315, площею 0,0036 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, для будівництва та обслуговування закладу торгівлі – торгівельного павільйону.
  3. Орендарю:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  • У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

3.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

3.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

3.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

3.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 1821,66 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2018 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.
  2. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  3. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  4. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 575 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG