Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 24 квітня 2018 09:44

34 сесія. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТЕРТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 34/проект

“___” травня 2018 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, які ухвалені рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від _______ 2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА: 

 1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року №28/2 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік»(зі змінами) (далі – рішення):
  • Викласти Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік в новій редакції, згідно з додатком 1 до цього рішення.

1.2.Викласти Розділ «7.3. Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в м. Кремінна» Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік в новій редакції, згідно з додатком 2 до цього рішення.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Секретар міської ради                                             Е.В. Пилипенко


Пояснювальна до рішення 33 сесії міської ради
«Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік»

 

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

 

І. Внести зміні до заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік

Інвестиційна діяльність

 1. Передбачити в Програмі Проекти обласного конкурсу проектів місцевого розвитку по Кремінській міській ради на загальну суму 1 427 498 грн., в т.ч.:

1.1. Проект «Придбання спеціалізованої снігозбиральної техніки для комунального підприємства Кремінської міської ради» у сумі 86 298 грн. (придбання двох бензинових снігозбиральних машин).

1.2. Проект «Технічне оснащення Кремінської громади на базі комунального підприємства «ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»» у сумі 373 600 грн. (Придбання міні трактору на навісного обладнання до нього).

1.3. Проект «Велокарети – на варті «Екобезпеки» Кремінської територіальної громади» у сумі 88 100 грн. (придбання п’яти грузових трьохколісних електровелосипедів).

1.4. Проект «Запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів м. Кремінна» у сумі 244 500 грн. (придбання 15 контейнерів для збору скла, 15 сітчятих контейнерів для збору пластикових відходів, 15 євро контейнерів для твердих побутових відходів)

1.5 Проект «Підвищення надійності сталого рівня водозабезпечення м. Кремінна шляхом придбання насосної станції на каналізаційну насосну станцію» у сумі 250 000 грн. (придбання насосу з дизельним двигуном).

1.6. Проект «Зменшення ризику виникнення техногенної катастрофи в м. Кремінна шляхом придбання насосної станції на каналізаційну насосну станцію» у сумі 250 000 грн. (придбання насосу з дизельним двигуном).

1.7. Проект «Посилення громадської безпеки мешканців шляхом впровадження системи зовнішнього відеоспостереження на території Кремінської міської ради» у сумі 360 000 грн. (придбання з установкою камер відеоспостереження).

 1. Реалізація проекту "Будівництво міні-футбольного майданчика з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу в місті Кремінна Кремінського району Луганської області» в сумі 527,21 грн. (залишки невикористаних коштів 2017 року).
 2. Збільшити видатки на проведення реконструкція і облаштування пішохідних переходів пандусного типу в м.Кремінна (придбання та установка дорожніх знаків) в сумі 73 875 грн.
 3. Збільшити видатки на проведення капітальний ремонт пам'ятника "Братська могила радянським воїнам" пл.Паркова м.Кремінна в сумі 25 463 грн.

Благоустрій

 1. Передбачити видатки на придбання 100 шт. півсфер паркувальних бетонних на суму 36 000 грн. (ДП «ККГ» КП ККС»).

Житлово-комунальне господарство

 

 1. Надати дотацію ВУ ВКГ в сумі 6 000 грн. на виготовлення документації на земельну ділянку.

 

Управління об’єктами комунальної власності

 1. Передбачити видатки в сумі 5 000 грн. на складання технічної документації на земельну ділянку, яка надана на обслуговування ДНЗ «Зіронька».

 

 

ІІ. Внести зміні до розділу 9.1. «Охорона навколишнього природного середовища», а саме затвердити Положення про Міській фонд охорони навколишнього природного середовища, Програму охорони навколишнього природного середовища та заходи до неї.

 

Заступник міського голови
з фінансово-економічних питань                                                    Н.М. Макогон

Read 571 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG