Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 05 квітня 2018 08:56

33 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння (вул.Джерельна)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 33/ПРОЕКТ

« 25 » квітня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння гр. --
(вул. Джерельна, район садиби 2)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо виділення земельної ділянки сільськогосподарського призначення для сінокосіння, керуючись ст.ст. 12, 83, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована по вул. Джерельна, район садиби 2, м. Кремінна, приблизною площею до 0,35 га, для сінокосіння з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 450 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG