Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 04 квітня 2018 14:52

33 сесія. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 33/

“25” квітня 2018 року
м. Кремінна

 

Про внесення змін до Програми
соціально-економічного та культурного
розвитку міста Кремінна на 2018 рік

 

Розглянувши клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради щодо внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, які ухвалені рішенням виконавчого комітету Кремінської міської ради від ________ 2018 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року № 28/2 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік»(зі змінами) (далі – рішення):

1.1. Викласти Заходи з реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік в новій редакції, згідно з додатком 1 до цього рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                Ю.О. Прокопенко


Пояснювальна до рішення 33 сесії міської ради
«Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік»

 

 Виконавчий комітет Кремінської міської ради надає наступні пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2018 рік, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

 

Інвестиційна діяльність

Передбачити в Програмі Проекти обласного конкурсу проектів місцевого розвитку по Кремінській міській ради, в т.ч.:

1.1. Затвердити Проект «Придбання спеціалізованої снігозбиральної техніки для комунального підприємства Кремінської міської ради» у сумі 86 298 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Придбання спеціалізованої снігозбиральної техніки для комунального підприємства Кремінської міської ради» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 37 971 грн.

1.2. Затвердити Проект «Технічне оснащення Кремінської громади на базі комунального підприємства «ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»» у сумі 373 600 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Технічне оснащення Кремінської громади на базі комунального підприємства «ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 164 384 грн.

1.3. Затвердити Проект «Велокарети – на варті «Екобезпеки» Кремінської територіальної громади» у сумі 88 100 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Велокарети – на варті «Екобезпеки» Кремінської територіальної громади» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 38 764 грн.

1.4. Затвердити Проект «Запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів м. Кремінна» у сумі 244 500 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів м. Кремінна» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 107 580 грн.

1.5. Затвердити Проект «Підвищення надійності сталого рівня водозабезпечення м. Кремінна шляхом придбання насосної станції на каналізаційну насосну станцію» у сумі 250 000 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Підвищення надійності сталого рівня водозабезпечення м. Кремінна шляхом придбання насосної станції на каналізаційну насосну станцію» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 110 000 грн.

1.6. Затвердити Проект «Зменшення ризику виникнення техногенної катастрофи в м. Кремінна шляхом придбання насосної станції на каналізаційну насосну станцію» у сумі 250 000 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Зменшення ризику виникнення техногенної катастрофи в м. Кремінна шляхом придбання насосної станції на каналізаційну насосну станцію» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 110 000 грн.

1.7. Затвердити Проект «Посилення громадської безпеки мешканців шляхом впровадження системи зовнішнього відеоспостереження на території Кремінської міської ради» у сумі 360 000 грн. Затвердити кошти на співфінансування Проекту «Посилення громадської безпеки мешканців шляхом впровадження системи зовнішнього відеоспостереження на території Кремінської міської ради» по спеціальному фонду міського бюджету в сумі 158 000 грн.

 

Заступник міського голови
з фінансово-економічних питань                                                    Н.М. Макогон

Read 461 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG