Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 березня 2018 11:47

32 сесія. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 19.09.2013 р. для утримання нежитлових будівель та споруд – кафе «Колиба» ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ МАРІЧКА»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 32/ПРОЕКТ

«28» березня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 19.09.2013 р. для утримання нежитлових будівель та споруд – кафе «Колиба» ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ МАРІЧКА»
(вул. Донецька, 282а)

 

Розглянувши клопотання ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ МАРІЧКА» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 23 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 29.06.2017 р. № 23/9 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Поновити право оренди товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ МАРІЧКА» юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини,2А/1, при умовах виконання п.2 рішення, з 24 квітня 2018 року (дати закінчення строку дії договору оренди) на 20 років до 24 квітня 2038 року, шляхом переукладення договору оренди землі від 19.09.2013 року, який зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 03.12.2013 року за № 3841849, на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:04:405:0004, площею 0,0606 га, розташовану по вул. Донецька, 282 а, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування закладів громадського харчування – утримання кафе «Колиба».
  2. Орендарю:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

2.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

2.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

2.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з 24 квітня 2018 року річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 4 509,37 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2018 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 526 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG